Finské pouto PDF EPUB MOBI

Posted by


Pekka Hiltunen

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Finské pouto PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Pekka Hiltunen? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Finské pouto je podmanivě vystavěný psychologický thriller ze současného Londýna. Kniha ve Finsku zaznamenala nebývalý úspěch u odborné i laické veřejnosti.
Finská grafička Lia žije osaměle v Londýně a jen těžko se seznamuje s novými lidmi. Když však poprvé v životě spatří oběť vraždy a potká okouzlující krajanku Mari, její život nabere dramatické obrátky – Mari má výjimečnou schopnost „číst lidi“, vidět v nich víc než ostatní, a proto pracuje v tajemném Studiu na Bankside, které občas bere spravedlnost do vlastních rukou a bojuje proti nebezpečným politikům či mafiánským gangům. Lia spolu s Mari nevěřícně vstupuje do zločinného podsvětí – dokáže včas rozlousknout záhadu, co je Mari zač a proč se s Liou vlastně spřátelila?
Pekka Hiltunen, původní profesí novinář, získal za tento románový debut v roce 2012 ocenění Vuoden johtolanka za nejlepší kriminální román, cenu Stopa roku od Finské detektivkářské společnosti a od nakladatelstvím Gummerus cenu za nejúspěšnější knihu roku. Finské pouto bylo též nominováno na prestižní cenu deníku Helsingin Sanomat jako debut roku. Kniha si rychle získala pozornost i v zahraničí, v současnosti je překládána do francouzštiny, polštiny a češtiny.Vydání knihy podpořila nadace FILI – Finnish Literature Exchange.“>Finské pouto je podmanivě vystavěný psychologický thriller ze současného Londýna. Kniha ve Finsku zaznamenala nebývalý úspěch u odborné i laické veřejnosti.
Finská grafička Lia žije osaměle v Londýně a jen těžko se seznamuje s novými lidmi. Když však poprvé v životě spatří oběť vraždy a potká okouzlující krajanku Mari, její život nabere…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Pekka Hiltunen
VELIKOST SOUBORU
7,74 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2013
JAZYK
Čeština
ISBN
9788025708019

Stažení celkem:274

Finské pouto PDF.pdf

Finské pouto PDF.epub


Tagy:
stáhnout Finské pouto PDF pdf zdarma kompletní
kniha Finské pouto PDF epub download
stáhnout e-kniha Finské pouto PDF mobi
Finské pouto PDF torrent
stáhnout Finské pouto PDF čeština zdarma
Finské pouto PDF číst on-line
Finské pouto PDF free download
Finské pouto PDF pdf torrent
stáhnout Finské pouto PDF mp3
audiokniha Finské pouto PDF off
stáhnout Finské pouto PDF zdarma
Finské pouto PDF kniha online PDF
koupit Finské pouto PDF zlevněné levný
Finské pouto PDF pdf|lit|epub|mobi
Finské pouto PDF kompletní PDF

Finské pouto by Pekka Hiltunen, 9788025708019, available at Book Depository with free delivery worldwide.


Finské pouto by Pekka Hiltunen, 9788025708019, available at Book Depository with free delivery worldwide.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *