STÁHNOUT / DOWNLOAD Ostrov: Cherub PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Robert Muchamore

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Ostrov: Cherub PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Robert Muchamore? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Dvanácté a poslední pokračování úspěšné série napínavých příběhů o dětských hrdinech z CHERUB – jednotky pod MI5, která cvičí děti pro role špičkových špionů, kteří mají tu výhodu, že dospělí je z podobné činnosti nepodezírají. Po skončení mise soustředěné na likvidaci motorkářského gangu se sedmnáctiletý James i jeho sestra Lauren vracejí do tábora, kde Kyle, bývalý agent a nyní už vysokoškolák, nabídne Jamesovi účast nikoliv na misi, ale na akci, kterou připravil on sám. Kyle Jamesovi vypráví, jak se během výcviku v CHERUB dostal na tropický ostrov v Malajsii, kde se seznámil s místním chlapcem Aizatem. Od něho se dozvěděl, že člen vlády Tan Abdullah zneužil zkázu po vlně tsunami, aby zdemoloval původní domorodé vesnice, vyhnal obyvatele a místo jejich domovů budoval luxusní hotely. James je rozhořčený, odmítne jinou, oficiální misi, a jde s Kylem do akce. Postupně se k nim přidá ještě Jamesova sestra Lauren, Bruce a další Cherubové.
James si uvědomuje, že jeho život v kampusu CHERUB pomalu končí, protože ho čeká odchod na vysokou školu a dospělé starosti. Teď ale usiluje o potrestání zla a vítězství dobra…“>Dvanácté a poslední pokračování úspěšné série napínavých příběhů o dětských hrdinech z CHERUB – jednotky pod MI5, která cvičí děti pro role špičkových špionů, kteří mají tu výhodu, že dospělí je z podobné činnosti nepodezírají. Po skončení mise soustředěné na likvidaci motorkářského gangu se sedmnáctiletý James i jeho sestra Lauren vracejí do…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Robert Muchamore
VELIKOST SOUBORU
5,65 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2012
JAZYK
Čeština
ISBN
9788074612329

Stažení celkem:427

Ostrov: Cherub PDF.pdf

Ostrov: Cherub PDF.epub


Tagy:
stáhnout Ostrov: Cherub PDF pdf zdarma kompletní
kniha Ostrov: Cherub PDF epub download
stáhnout e-kniha Ostrov: Cherub PDF mobi
Ostrov: Cherub PDF torrent
stáhnout Ostrov: Cherub PDF čeština zdarma
Ostrov: Cherub PDF číst on-line
Ostrov: Cherub PDF free download
Ostrov: Cherub PDF pdf torrent
stáhnout Ostrov: Cherub PDF mp3
audiokniha Ostrov: Cherub PDF off
stáhnout Ostrov: Cherub PDF zdarma
Ostrov: Cherub PDF kniha online PDF
koupit Ostrov: Cherub PDF zlevněné levný
Ostrov: Cherub PDF pdf|lit|epub|mobi
Ostrov: Cherub PDF kompletní PDF

CHERUB je série špionážních románů pro děti i dospělé, které napsal anglický spisovatel Robert Muchamore.Příběh vypráví o speciální divizi Britské tajné služby jménem „CHERUB“, která jako špióny zaměstnává sirotky ve věku 10-17 let.. Ze začátku se příběh soustřeďuje na Jamese Adamse, který vstupuje do organizace CHERUB a plní své tajné mise.


Kyle Jamesovi vypráví, jak se během výcviku v CHERUB dostal na tropický ostrov v Malajsii, kde se seznámil s místním chlapcem Aizatem. Od něho se dozvěděl, že člen vlády Tan Abdullah zneužil zkázu po vlně tsunami, aby zdemoloval původní domorodé vesnice, vyhnal obyvatele a místo jejich domovů budoval luxusní hotely.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *