Stáhnout Obžalovaná Adina Mandlová PDF

Posted by


Radek Žitný

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Obžalovaná Adina Mandlová PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Radek Žitný? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Autor Radek Žitný přichází se svou novou knihou, která je výpovědí o dosud ne zcela zmapované části života české prvorepublikové filmové hvězdy Adiny Mandlové, totiž soudních kauzách, které provázely její kariéru.Sporů v životě české herečky bylo dost a většinou neskončily příliš šťastně. Teprve nyní se dostávají takto uceleně na veřejnost. Mnohá fakta a archivní materiály v autentické podobě, o něž se Radek Žitný ve své práci opírá, budou překvapením pro mnoho čtenářů. Jde například o dobové výslechové protokoly, s nimiž běžný člověk se nemá možnost seznámit. Obsah publikace je exkurzem do dob první republiky, protektorátu, poválečného souzení kolaborantů i do činnosti StB, která vydírala a cíleně likvidovala české umělce. Kniha také obsahuje dosud nepublikované fotografie.“>Autor Radek Žitný přichází se svou novou knihou, která je výpovědí o dosud ne zcela zmapované části života české prvorepublikové filmové hvězdy Adiny Mandlové, totiž soudních kauzách, které provázely její kariéru.Sporů v životě české herečky bylo dost a většinou neskončily příliš šťastně. Teprve nyní se dostávají takto uceleně na veřejnost….


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Radek Žitný
VELIKOST SOUBORU
2,48 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2013
JAZYK
Čeština
ISBN
9788072293780

Stažení celkem:216

Obžalovaná Adina Mandlová PDF.pdf

Obžalovaná Adina Mandlová PDF.epub


Tagy:
stáhnout Obžalovaná Adina Mandlová PDF pdf zdarma kompletní
kniha Obžalovaná Adina Mandlová PDF epub download
stáhnout e-kniha Obžalovaná Adina Mandlová PDF mobi
Obžalovaná Adina Mandlová PDF torrent
stáhnout Obžalovaná Adina Mandlová PDF čeština zdarma
Obžalovaná Adina Mandlová PDF číst on-line
Obžalovaná Adina Mandlová PDF free download
Obžalovaná Adina Mandlová PDF pdf torrent
stáhnout Obžalovaná Adina Mandlová PDF mp3
audiokniha Obžalovaná Adina Mandlová PDF off
stáhnout Obžalovaná Adina Mandlová PDF zdarma
Obžalovaná Adina Mandlová PDF kniha online PDF
koupit Obžalovaná Adina Mandlová PDF zlevněné levný
Obžalovaná Adina Mandlová PDF pdf|lit|epub|mobi
Obžalovaná Adina Mandlová PDF kompletní PDF

Kompletní technická specifikace produktu Obžalovaná Adina Mandlová a další informace o produktu. Specifikace Obžalovaná Adina Mandlová – Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.


Adina Mandlová, vlastním jménem Jarmila Anna Františka Marie Mandlová, v Německu známá pod pseudonymem Lil Adina (28. ledna 1910 Mladá Boleslav – 16. června 1991 Příbram), byla česká filmová a divadelní herečka. Její život byl bouřlivý. Byla krásná, inteligentní, obdivovaná.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *