Okouzlit krásku PDF EPUB MOBI

Posted by


Nicole Jordan

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Okouzlit krásku PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Nicole Jordan? Přečtěte si knihy online na našem webu.

A Roslyn se nehodlá stát přehlíženou manželkou, to tedy ne! Odhodlána nalézt klíč k trvalému udržení touhy a náklonnosti svého budoucího chotě osloví Drewa Moneriefa, vévodu z Ardenu, aby ji zasvětil do tajů milostného umění. Sotva by v Londýně našla povolanějšího muže: Drewa provází pověst nejvášnivějšího a nejnápaditějšího milence, a jeho první polibky Roslyn ubezpečí, že si lepšího učitele nemohla vybrat.
Drew se ochotně ujme svého úkolu. Zpočátku je to pro něj sice příjemná, ale poměrně rutinní záležitost, ale pak, po noci plné vášně, mohou Drew a Roslyn pouze bezmocně sledovat, jak se z lekcí rozkoše pozvolna stávají lekce lásky…“>Okouzlující Roslyn velmi dobře ví, že skutečné štěstí lze nalézt pouze v manželství uzavřeném z lásky – a její srdce je zcela oddáno hraběti ze sousedního panství. Protože však není naivní dívenka, nezavírá oči před nepopiratelnou pravdou: gentlemani dávají přednost vášnivým nocím s milenkami než chladnému manželskému loži.
A Roslyn se nehodlá…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Nicole Jordan
VELIKOST SOUBORU
1,24 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2009
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073034641

Stažení celkem:218

Okouzlit krásku PDF.pdf

Okouzlit krásku PDF.epub


Tagy:
stáhnout Okouzlit krásku PDF pdf zdarma kompletní
kniha Okouzlit krásku PDF epub download
stáhnout e-kniha Okouzlit krásku PDF mobi
Okouzlit krásku PDF torrent
stáhnout Okouzlit krásku PDF čeština zdarma
Okouzlit krásku PDF číst on-line
Okouzlit krásku PDF free download
Okouzlit krásku PDF pdf torrent
stáhnout Okouzlit krásku PDF mp3
audiokniha Okouzlit krásku PDF off
stáhnout Okouzlit krásku PDF zdarma
Okouzlit krásku PDF kniha online PDF
koupit Okouzlit krásku PDF zlevněné levný
Okouzlit krásku PDF pdf|lit|epub|mobi
Okouzlit krásku PDF kompletní PDF

Ve filmu hrají: Emma Watson coby Kráska, Dan Stevens jako zvíře, Luke Evans v roli Gastona, pohledného, ale povrchního vesničana, který se snaží Krásku okouzlit, Kevin Kline coby Maurice, Krásčin otec, Josh Gad jako LeFou, Gastonův ponižovaný kumpán, Ewan McGregor coby svícen Lumiere, Stanley Tucci jako cembalo Maestro Cadenza …


Roslyn velmi dobře ví, že skutečné štěstí lze nalézt pouze v manželství uzavřeném z lásky. Protože však není naivní dívenka, nezavírá oči před nepopiratelnou pravdou: gentlemani dávají přednost…

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *