Stáhnout Dům na prodej PDF

Posted by


Sofie Sarenbrandt

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Dům na prodej PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Sofie Sarenbrandt? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Třetí pokračování švédské série s kriminální inspektorkou Emou Skaldovou.
Cornelie a Hans Göranssonovi chtějí prodat svou vilu, protože se rozvádějí. Cornelie se svého muže bojí, protože ji v manželství fyzicky i psychicky týral. Našla si byt, do něhož se hodná přestěhovat s šestiletou Astrid. Poslední ráno v dosavadním domově vběhne malá Astrid do pokoje a najde tam otce brutálně zavražděného. Podezření padne na její matku Cornelii…
Když během několika dnů dojde v souvislosti s nabízením jiného domu k dalším vraždám, policie ji musí propustit z vazby a vyšetřování je opět na začátku.“>Třetí pokračování švédské série s kriminální inspektorkou Emou Skaldovou.
Cornelie a Hans Göranssonovi chtějí prodat svou vilu, protože se rozvádějí. Cornelie se svého muže bojí, protože ji v manželství fyzicky i psychicky týral. Našla si byt, do něhož se hodná přestěhovat s šestiletou Astrid. Poslední ráno v dosavadním domově vběhne malá Astrid…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Sofie Sarenbrandt
VELIKOST SOUBORU
7,63 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788072229666

Stažení celkem:292

Dům na prodej PDF.pdf

Dům na prodej PDF.epub


Tagy:
stáhnout Dům na prodej PDF pdf zdarma kompletní
kniha Dům na prodej PDF epub download
stáhnout e-kniha Dům na prodej PDF mobi
Dům na prodej PDF torrent
stáhnout Dům na prodej PDF čeština zdarma
Dům na prodej PDF číst on-line
Dům na prodej PDF free download
Dům na prodej PDF pdf torrent
stáhnout Dům na prodej PDF mp3
audiokniha Dům na prodej PDF off
stáhnout Dům na prodej PDF zdarma
Dům na prodej PDF kniha online PDF
koupit Dům na prodej PDF zlevněné levný
Dům na prodej PDF pdf|lit|epub|mobi
Dům na prodej PDF kompletní PDF

17311 realit v nabídce prodej domů. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů.


Domy na prodej. Kategorie domy na prodej se neobjevuje v nabídce tak často. Hledáte-li pro sebe, rodinu či přátele domy na prodej neváhejte ani chvilku a pokud Vás některá z nemovitostí osloví je dobré kontaktovat prodejce či makléře. Většinou je domy na prodej právě druhem nemovitosti, který je obvykle hledaný a díky menší četnosti v nabídce je hojně poptávaný.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *