Pět dní v Paříži PDF EPUB MOBI

Posted by


Danielle Steel

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Pět dní v Paříži PDF! Na našem webu najdete knihu Pět dní v Paříži PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

K osudovému setkání s krásnou, nešťastnou Olivií dojde právě ve chvíli, kdy ho nečekané problémy, spojené s vývojem léku proti rakovině, zdrží na několik dní v Paříži.
Prožili spolu jen pár hodin, ty však ovlivnily celou jejich budoucnost. Klapky, které měl Peter léta na očích, náhle mizí a on odhaluje smutnou skutečnost – pro svou ženu Kate i tchána je a vždycky byl jen hračkou, kterou si pořídili a s níž manipulují, jak se jim zachce.
Situace kolem dosud neschváleného léku se mezitím zhoršuje. Dokáže Peter konečně prosadit vlastní názor a zachovat si tak čest a vnitřní svobodu, i když přitom zřejmě ztratí všechny jistoty, na nichž dosud lpěl? A dokáže se Olivie vymanit z vlivu svého sobeckého manžela a z tísnivého prostředí vysoké politiky? Najdou oba nakonec to, po čem touží?“>Peter Haskell je pohledný, úspěšný muž. Jeho kariéra až dosud strmě stoupala, manželství s dcerou majitele farmaceutického koncernu se zdá být bez mráčku. Ale je všechno skutečně takové, jak to na první pohled vypadá?
K osudovému setkání s krásnou, nešťastnou Olivií dojde právě ve chvíli, kdy ho nečekané problémy, spojené s vývojem léku proti…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Danielle Steel
VELIKOST SOUBORU
7,45 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2009
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024912097

Stažení celkem:577

Pět dní v Paříži PDF.pdf

Pět dní v Paříži PDF.epub


Tagy:
stáhnout Pět dní v Paříži PDF pdf zdarma kompletní
kniha Pět dní v Paříži PDF epub download
stáhnout e-kniha Pět dní v Paříži PDF mobi
Pět dní v Paříži PDF torrent
stáhnout Pět dní v Paříži PDF čeština zdarma
Pět dní v Paříži PDF číst on-line
Pět dní v Paříži PDF free download
Pět dní v Paříži PDF pdf torrent
stáhnout Pět dní v Paříži PDF mp3
audiokniha Pět dní v Paříži PDF off
stáhnout Pět dní v Paříži PDF zdarma
Pět dní v Paříži PDF kniha online PDF
koupit Pět dní v Paříži PDF zlevněné levný
Pět dní v Paříži PDF pdf|lit|epub|mobi
Pět dní v Paříži PDF kompletní PDF

Pět dní v Paříži – Steel Danielle – Peter Haskell je pohledný, úspěšný muž. Jeho kariéra až dosud strmě stoupala, manželství s dcerou majitele farmaceutického koncernu se zdá být bez mráčku… K osudovému setkání s krásnou, nešťastnou Olivií dojde ve


Peter Haskell je pohledný a po všech stránkách úspěšný muž. Jeho kariéra až dosud strmě stoupala vzhůru, manželství s dcerou majitele farmaceutického koncernu se zdá být bez mráčku. Ale je skutečně všechno takové, jak to na první pohled vypadá?

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *