STÁHNOUT / DOWNLOAD Flákač a princezna PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Emina Budurinová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Flákač a princezna PDF! Na našem webu najdete knihu Flákač a princezna PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hlavní postavou je Dita, pětadvacetiletá dívka, čerstvě nezávislá na bytě svých rodičů. Dává si předsevzetí, jež neplní, trochu moc pije a kouří a ráda se utápí v depresích. Má samaritánské sklony a bezmezně miluje Štěpána. Tenhle sedmadvacetiletý puberťák, který snadno proplouvá životem a na stěnu svého pokoje si po desítkách vylepuje akty svých partnerek, toho samozřejmě zneužívá. Kartami zamíchá až mladičká Karla, která se objeví v druhé půlce příběhu. Díky ní v sobě Štěpán objevuje vlastnosti, o nichž do té doby neměl ani tušení.
Autorka rozhodně popírá, ze se jedná se o autobiografii. „I když některé věci se skutečně staly. Třeba v jedné hospodě obsluhoval číšník, který nám přinesl trojitou objednávku a šel si zdřímnout na schody,“ upřesňuje.
Název knihy je vysvětlován přímo v textu: „Hele na Štěpána s tou holkou. Jsou jak flákač a princezna,“ změnila téma Mary.
„Jako kdo?“ zeptala se Dita.
„Jako flákač a princezna. To je jedna písnička od Gorana Bregoviče z doby, kdy hrál s kapelou Bijelo Dugme. Je to o chlápkovi, co střídá ženský jako fusky a narazí na jednu, co byla až do té doby maminčina princezna. A on ji posílá už domů, že ji doma určitě hledají, a ona na to, že nikam nepůjde, že je fakt dobrej v posteli, že alespoň ještě jedno číslo… Já tu písničku fakt miluju. A k vaší velké radosti slibuju, že ji zpívat nebudu.““>Literární debut Eminy Budurinové s názvem Flákač a princezna pojednává o skupině zhruba pětadvacetiletých lidí. Někteří pracují, jiní se jen tak poflakují, všichni řeší své vztahy na častých mejdanech a v oblíbených hospodách. Poměrně sugestivně jsou líčeny jejich sexuální kontakty.
Hlavní postavou je Dita, pětadvacetiletá dívka, čerstvě nezávislá…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Emina Budurinová
VELIKOST SOUBORU
6,30 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2004
JAZYK
Čeština
ISBN
9788023938487

Stažení celkem:313

Flákač a princezna PDF.pdf

Flákač a princezna PDF.epub


Tagy:
stáhnout Flákač a princezna PDF pdf zdarma kompletní
kniha Flákač a princezna PDF epub download
stáhnout e-kniha Flákač a princezna PDF mobi
Flákač a princezna PDF torrent
stáhnout Flákač a princezna PDF čeština zdarma
Flákač a princezna PDF číst on-line
Flákač a princezna PDF free download
Flákač a princezna PDF pdf torrent
stáhnout Flákač a princezna PDF mp3
audiokniha Flákač a princezna PDF off
stáhnout Flákač a princezna PDF zdarma
Flákač a princezna PDF kniha online PDF
koupit Flákač a princezna PDF zlevněné levný
Flákač a princezna PDF pdf|lit|epub|mobi
Flákač a princezna PDF kompletní PDF

Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupování na našem eshopu.


Literární debut Eminy Budurinové s názvem Flákač a princezna pojednává o skupině zhruba pětadvacetiletých lidí. Někteří pracují, jiní se jen tak poflakují, všichni řeší své vztahy na častých mejdanech a v oblíbených hospodách.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *