STÁHNOUT / DOWNLOAD Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Brent Schlender,Rick Tetzeli

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Brent Schlender,Rick Tetzeli? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Novinářští matadoři Brent Schlender a Rick Tetzeli měli možnost čerpat z jedinečného a nezřídka i exkluzivního přístupu ke Stevovi, díky němuž jsou schopni vypovědět autentický příběh: příběh člověka potýkajícího se se svými nedostatky, jenž se teprve postupem času naučil plně využívat i svých předností. Jejich pestré a podmanivé vyprávění je plné dosud nezveřejněných příhod a vzpomínek lidí, kteří Jobse znali nejlépe a rozhodli se autorům otevřít – jde především o jeho rodinu, bývalé nejbližší spolupracovníky a členy vedení společností Apple, Pixar a Disney. Sám Brent znal Jobse osobně déle než čtvrt století a mohl text podpořit mnohými rozhovory uskutečněnými oficiálně i mimo záznam. Díky tomu nabízí tato kniha mnohem hlubší a osobnější portrét Steva Jobse než jeho ostatní životopisy.
Sám Jobs se za průběhem své životní dráhy ohlížel nerad. Schlender a Tetzeli se tohoto úkolu ale chopili a odhalují skryté vlivy, které utvářely Jobsovy pozdější úspěchy. Popisují klíčové období, kdy se Steve učil nezbytným manažerským dovednostem u prezidenta Pixaru Eda Catmulla. Ukazují, jak ho otcovství na počátku devadesátých let přivedlo k vnitřní vyzrálosti. Objasňují, jak mu úspěch Billa Gatese a Microsoftu po návratu do jeho mateřské firmy otevřel cestu k záchraně Applu. A v neposlední řadě poodhalují i nepochybné zásluhy výjimečného týmu vrcholných manažerů, které Jobs před novináři skrýval po celá desetiletí.
Schlender a Tetzeli nenechávají čtenáře na pochybách, že za Jobsovým ohromujícím úspěchem stojí mnohem víc než jen výběr těch pravých výrobků – iMacu, iPodu, iPhonu a iPadu. Postupem času se stával trpělivějším, naučil se důvěřovat svým nejbližším kolegům a místo dřívějších tendencí vsadit vše na oslnivé a převratné produkty začal firmu budovat krok za krokem. Díky kombinaci tohoto nového a dospělejšího přístupu k řízení firmy a houževnatého zanícení pro věc dokázal stvořit naprosto jedinečnou společnost. Autoři popisují i důvěrný a hluboký vztah, jenž si Jobs vypěstoval k nepočetné skupině lidí ve svém okolí, a odhalují tak stránku jeho osobnosti, s níž se čtenáři dosud neměli možnost setkat.“>Poutavě napsaná kniha, která mění zažitý způsob vnímání jedné z nejpůsobivějších osobností moderní historie. Zcela vyvrací pohled na Steva Jobse jako na člověka navždy ustrnulého mezi nepopiratelnou genialitou a nezvladatelným hulvátstvím. Nabízí odpověď na základní otázku o životní dráze a kariéře spoluzakladatele a šéfa Applu: Jak se bezohledný a…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Brent Schlender,Rick Tetzeli
VELIKOST SOUBORU
1,11 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024755090

Stažení celkem:573

Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF.pdf

Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF.epub


Tagy:
stáhnout Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF pdf zdarma kompletní
kniha Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF epub download
stáhnout e-kniha Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF mobi
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF torrent
stáhnout Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF čeština zdarma
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF číst on-line
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF free download
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF pdf torrent
stáhnout Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF mp3
audiokniha Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF off
stáhnout Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF zdarma
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF kniha online PDF
koupit Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF zlevněné levný
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF pdf|lit|epub|mobi
Steve Jobs: Zrození vizionáře PDF kompletní PDF

Kupte knihu Steve Jobs Zrození vizionáře (Schlender Brent, Tetzeli Rick) s 14 % slevou za 340 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.


Kniha Steve Jobs: Zrození vizionáře Přidat komentář. PJurista. 04. července. Jsem zarytý Androiďák a Iphone mne úplně obešel, bral jsem Apple jako firmu, která prodává produkty jako každý jiný ale prostě drahý, i když o kvalitách jejich IOS ví každý fanoušek …

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *