Stáhnout Casa Grande PDF

Posted by


Jude Deveraux

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Casa Grande PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jude Deveraux? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Její otec, o němž se domnívala, že má slušné jmění, náhle umírá. Laura se teprve teď dozvídá, že byl už několik let prakticky na mizině a že její vzdělání platili z dobročinné sbírky obyvatelé jejího rodného městečka Montero v Novém Mexiku, kteří věřili v její talent. Dojatá Laura se rozhodne, že jim jejich nezištnou pomoc oplatí. Je odhodlaná vytvořit z rozvalin staré španělské misie ve vylidňujícím se Monteru luxusní rekreační středisko, které bude vyhledávat společenská smetánka a nejvýznamnější osobnosti. Chce tak zajistit v době krize práci všem lidem z Montera, kteří jí pomohli. Ve svém úsilí však naráží na překážky, žárlivost, nepochopení a hamižnost mnoha lidí ze svého okolí. Dlouho ji tíží také komplikovaný vztah s mladší sestrou Clarry. Po tragické ztrátě, která ji nečekaně postihne, se zdá, že z ní všechna energie vyprchala, ale nakonec znovu nachází někdejší sílu a obnovuje misii. Cesta k lidem, kteří ji zklamali, a hledání vlastního já je však dlouhá a plná nástrah…“>Laura Taylorová úspěšně studuje na výtvarné škole a právě se připravuje na výstavu svých prací v New Yorku, když se jí náhle zhroutí celý svět. Její otec, o němž se domnívala, že má slušné jmění, náhle umírá. Laura se teprve teď dozvídá, že byl už několik let prakticky na mizině a že její vzdělání platili z dobročinné sbírky obyvatelé jejího…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Jude Deveraux
VELIKOST SOUBORU
7,24 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2014
JAZYK
Čeština
ISBN
9788026900184

Stažení celkem:585

Casa Grande PDF.pdf

Casa Grande PDF.epub


Tagy:
stáhnout Casa Grande PDF pdf zdarma kompletní
kniha Casa Grande PDF epub download
stáhnout e-kniha Casa Grande PDF mobi
Casa Grande PDF torrent
stáhnout Casa Grande PDF čeština zdarma
Casa Grande PDF číst on-line
Casa Grande PDF free download
Casa Grande PDF pdf torrent
stáhnout Casa Grande PDF mp3
audiokniha Casa Grande PDF off
stáhnout Casa Grande PDF zdarma
Casa Grande PDF kniha online PDF
koupit Casa Grande PDF zlevněné levný
Casa Grande PDF pdf|lit|epub|mobi
Casa Grande PDF kompletní PDF

The City of Casa Grande is located between Phoenix and provides residents with community resources and assistance for growing families and businesses.


Luxury Villas in Chennai and Apartments in Chennai, Bangalore & Coimbatore. Find apartments & villas in OMR, Apartments in ECR, Oragadam, Tambaram from best Builders in Chennai, Casagrand.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *