Poseidonovo zlato PDF EPUB MOBI

Posted by


Lindsey Davisová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Poseidonovo zlato PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Lindsey Davisová? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Po návratu ho však čeká zdemolovaný podkrovní byt, kam se mu vloupali nezvaní hosté, a u matky je nastěhován zpupný bývalý legionář, který z Falcona vymáhá dluh jeho bratra Festa. Ten padl na hradbách při dobývání města v Judeji, avšak pod skořápkou uctívaného a všeobecně oblíbeného hrdiny se skrývají podivné podvodné praktiky, kšefty a dluhy. A protože šlo zejména o obchodování s uměleckými poklady vyváženými z Řecka, musí Falco tentokrát spolupracovat se svým otcem Geminem, dražebníkem a znalcem, který rodinu před lety opustil. Krize se vyostří, když onoho vyděračského vojáka někdo zabije a hlavním podezřelým se stává Falco. Nezbývá mu nic jiného než se pokusit své jméno očistit a najít skutečného viníka…
Pokud jste se s Markem Didiem Falconem dosud nesetkali, můžete začít touto knihou. Znovu vám před očima ožije antický Řím s ulicemi kypícími každodenním životem v době upevňování moci dynastie Flaviovců a konsolidace poměrů po občanských válkách. Je to další díl falconovské řady po Ztraceném stříbru, Bronzových stínech, Měděné Venuši a Železné ruce, kniha plná napětí, dobrodružství a humoru. Lindsey Davisová snad nedovede napsat nudnou větu.“>Řím roku 72. Soukromý „detektiv“ Marcus Didius Falco se vrací od legií na římské hranici na Rýně, kde z pověření císaře Vespasiana řešil obtížné a nebezpečné úkoly. Dostane od skrblického císaře konečně zaslouženou odměnu, aby se mohl oženit se svou milovanou Helenou ze senátorského rodu?
Po návratu ho však čeká zdemolovaný podkrovní byt, kam se mu…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Lindsey Davisová
VELIKOST SOUBORU
2,35 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2004
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073813611

Stažení celkem:429

Poseidonovo zlato PDF.pdf

Poseidonovo zlato PDF.epub


Tagy:
stáhnout Poseidonovo zlato PDF pdf zdarma kompletní
kniha Poseidonovo zlato PDF epub download
stáhnout e-kniha Poseidonovo zlato PDF mobi
Poseidonovo zlato PDF torrent
stáhnout Poseidonovo zlato PDF čeština zdarma
Poseidonovo zlato PDF číst on-line
Poseidonovo zlato PDF free download
Poseidonovo zlato PDF pdf torrent
stáhnout Poseidonovo zlato PDF mp3
audiokniha Poseidonovo zlato PDF off
stáhnout Poseidonovo zlato PDF zdarma
Poseidonovo zlato PDF kniha online PDF
koupit Poseidonovo zlato PDF zlevněné levný
Poseidonovo zlato PDF pdf|lit|epub|mobi
Poseidonovo zlato PDF kompletní PDF

Informace / Anotace ke knize: Poseidonovo zlato Řím roku 72. Soukromý „detektiv“ Marcus Didus Falco se vrací od legií na římské hranici na Rýně, kde z pověření Vespasiana řešil obtížné a nebezpečné úkoly.


Poseidonovo zlato book. Read 112 reviews from the world’s largest community for readers. Řím roku 72. Soukromý „detektiv“ Marcus Didius Falco se vrací od…

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *