STÁHNOUT / DOWNLOAD Případ pro psychiatra PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Robert B. Parker

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Případ pro psychiatra PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Robert B. Parker? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Melanie Joan Hallová je autorka veleúspěšných románů, jež se dostala do potíží. Vydavatel jejích knih si přeje, aby podnikla turné na podporu nejnovějšího trháku, a Melanie Joan potřebuje bodyguarda a doprovod, aby ji ochránil před dotíráním bývalého manžela, jehož přítomnost ji dovádí na pokraj hysterie.
Sunnyin klidný přístup, minulost policistky a chytrost soukromého očka znamenají pro ženu středního věku okamžitou úlevu. Sunny začíná pomalu tušit, že bývalý manžel Melanie Joan – psychoterapeut – není klasický maniak, a tak když při incidentu během autogramiády teče krev a spisovatelka upadne do mdlob, je jasné, že situace je vážná. Sunny, jež usoudila, že tenhle případ může vyřešit jedině sama, se tedy rozhoduje podstoupit terapii, při níž však odhalí i několik velmi nepříjemných pravd sama o sobě… a ocitne se přitom v ohrožení vlastního života.“>Sunny Randallová, pohledný soukromý detektiv v sukních zbožňující psy, malování a bývalého manžela Richieho, si získala i nejzarytější příznivce předchozích hrdinů Roberta B. Parkera. V románu Případ pro psychiatra se Sunny snaží dopadnout maniaka a musí se zároveň vypořádat s vlastními problémy.
Melanie Joan Hallová je autorka veleúspěšných…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Robert B. Parker
VELIKOST SOUBORU
10,56 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2004
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073411497

Stažení celkem:469

Případ pro psychiatra PDF.pdf

Případ pro psychiatra PDF.epub


Tagy:
stáhnout Případ pro psychiatra PDF pdf zdarma kompletní
kniha Případ pro psychiatra PDF epub download
stáhnout e-kniha Případ pro psychiatra PDF mobi
Případ pro psychiatra PDF torrent
stáhnout Případ pro psychiatra PDF čeština zdarma
Případ pro psychiatra PDF číst on-line
Případ pro psychiatra PDF free download
Případ pro psychiatra PDF pdf torrent
stáhnout Případ pro psychiatra PDF mp3
audiokniha Případ pro psychiatra PDF off
stáhnout Případ pro psychiatra PDF zdarma
Případ pro psychiatra PDF kniha online PDF
koupit Případ pro psychiatra PDF zlevněné levný
Případ pro psychiatra PDF pdf|lit|epub|mobi
Případ pro psychiatra PDF kompletní PDF

V přízemí Steenovy psychiatrické kliniky je nalezeno ženské tělo s dlátem zabodnutým přímo do srdce. Superintendant Dalgliesh ze Scotland Yardu, který je právě na nedalekém literárním večírku, musí přispěchat, aby zločin vyšetřil a dokázal, kdo…


V přízemí Steenovy psychiatrické kliniky je nalezeno ženské tělo s dlátem zabodnutým přímo do srdce. Superintendant Dalgliesh ze Scotland Yardu, který je právě na nedalekém literárním večírku, musí přispěchat, aby zločin vyšetřil a dokázal, kdo…

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *