Stáhnout Hra na lháře PDF

Posted by


Ruth Ware

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Hra na lháře PDF! Na našem webu najdete knihu Hra na lháře PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hned nazítří dostanou tři mladé ženy žijící v Londýně – Fatima, Thea a Isa – textovku, kde stojí pouze dvě slova: „Potřebuju tě!“Isa a její kamarádky kdysi v internátní škole hrávaly takzvanou hru na lháře: vykládaly smyšlené historky spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu. Jenomže jejich poťouchlá zábava se neobešla bez následků, a tak dívky vyloučili ze školy.Po téměř dvou desetiletích je volá zpět Kate, poslední ze čtveřice nerozlučných přítelkyň. Nebude to ale sentimentální setkání po letech. Roky bájného lhaní si vyžádaly svou daň a teď je třeba uvést věci na pravou míru – hra na lháře má totiž ještě tahle dvě pravidla:NIKDY SI NELŽEME NAVZÁJEM! – POZNEJ, KDY S LHANÍM PŘESTAT!“>V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem. Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za trouchnivou větev, po chvíli ale zjistí, že se jedná o cosi podstatně zlověstnějšího.Hned nazítří dostanou tři mladé ženy žijící v Londýně – Fatima, Thea a Isa – textovku, kde stojí pouze dvě slova:…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Ruth Ware
VELIKOST SOUBORU
2,24 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2018
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073355357

Stažení celkem:334

Hra na lháře PDF.pdf

Hra na lháře PDF.epub


Tagy:
stáhnout Hra na lháře PDF pdf zdarma kompletní
kniha Hra na lháře PDF epub download
stáhnout e-kniha Hra na lháře PDF mobi
Hra na lháře PDF torrent
stáhnout Hra na lháře PDF čeština zdarma
Hra na lháře PDF číst on-line
Hra na lháře PDF free download
Hra na lháře PDF pdf torrent
stáhnout Hra na lháře PDF mp3
audiokniha Hra na lháře PDF off
stáhnout Hra na lháře PDF zdarma
Hra na lháře PDF kniha online PDF
koupit Hra na lháře PDF zlevněné levný
Hra na lháře PDF pdf|lit|epub|mobi
Hra na lháře PDF kompletní PDF

Šokující thriller plný lží, to je Hra na lháře. 10. 9. 2018 v 08.00. Hra na lháře představuje po Ženě z kajuty č. 10 návrat do osobní roviny starých přátelství ze školních let, křivd, tajemství a lží, která po letech promlčování začnou vyplouvat napovrch.


Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2. Na svém výmyslu trvej! 3. Nenech se načapat! Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu vykládaly smyšlené historky.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *