Stáhnout Pompejan PDF

Posted by


Philipp Vandenberg

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Pompejan PDF! Na našem webu najdete knihu Pompejan PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Římská říše je na vrcholu své slávy a její rozsáhlé území sahá od Atlantského oceánu až do Orientu. Bývalý otrok Lucius Caecilius Aphrodisius z kampánského města Pompejí, rušného obchodního střediska a přepychového sídla římských boháčů, se stává svědkem tajuplné série vražd, které převrátí jeho dosavadní život naruby. Osud ho zavede do Říma, kde tou dobou vládne rozmařilý císař Nero. Zažije lásku i nenávist, zbohatne a seznámí se s významnými osobnostmi, zúčastní se proslavených opulentních římských hostin.
Štěstí je však vrtkavé, a tak se Pompejan nakonec vrací do rodného města, aby unikl intrikánskému prostředí sice oslnivé, ale nebezpečné metropole. A tehdy narazí na záhadné proroctví týkající se zániku města Pompejí…
Ukázka z textu
Aphrodisius vytáhl patrona na ulici, rozhlížel se a hledal pomoc. Lité chvátali kolem něho, ale nevěnovali mu pozornost: každý se zajímal jen sám o sebe. Aphrodisius se zoufale rozplakal, a když položil svého pána na dlažbu a holýma rukama mu stíral tenounký pramínek zaschlé krve, který zanechal stopu od Serenových úst k bradě, objevil něco strašného: v patronově hrdle trčela dýka, zabodnutá až po rukojeť. Aphrodius se roztřásl. Opatrně, jako by to bylo žhavé železo, se dotkl prohnuté rukojeti, pak ji sevřel, vytáhl dýku a hodil ji do hořícího domu. V té chvíli Serenus slabě zasténal.Jeho pán žije! Žije! Aphrodisius by to nejraději zakřičel z plných plic. Serenus otevřel oči, ale jen natolik, že mu byly vidět zorničky. Podle vrásek na čele se dalo soudit, že ho to stojí spoustu sil. A pak se pokusil promluvit.
„Pane,“ zašeptal Aphrodisius. „Co se stalo?“
Odpovědí mu byl nesrozumitelný chropot. Serenus opět přivřel víčka, ale jeho rty se pohybovaly dál: „Popidius Pansa.“
Ano, Aphrodisius slyšel ta slova naprosto zřetelně.“>První století po Kristu
Římská říše je na vrcholu své slávy a její rozsáhlé území sahá od Atlantského oceánu až do Orientu. Bývalý otrok Lucius Caecilius Aphrodisius z kampánského města Pompejí, rušného obchodního střediska a přepychového sídla římských boháčů, se stává svědkem tajuplné série vražd, které převrátí jeho dosavadní život naruby….


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Philipp Vandenberg
VELIKOST SOUBORU
5,43 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2014
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024245768

Stažení celkem:515

Pompejan PDF.pdf

Pompejan PDF.epub


Tagy:
stáhnout Pompejan PDF pdf zdarma kompletní
kniha Pompejan PDF epub download
stáhnout e-kniha Pompejan PDF mobi
Pompejan PDF torrent
stáhnout Pompejan PDF čeština zdarma
Pompejan PDF číst on-line
Pompejan PDF free download
Pompejan PDF pdf torrent
stáhnout Pompejan PDF mp3
audiokniha Pompejan PDF off
stáhnout Pompejan PDF zdarma
Pompejan PDF kniha online PDF
koupit Pompejan PDF zlevněné levný
Pompejan PDF pdf|lit|epub|mobi
Pompejan PDF kompletní PDF

The Four Pompeian Styles Knowledge of pagan Roman murals that survive from the Roman classical world, is composed of frescoes from the area of Campania around Naples. Campania includes Pompeii, Herculaneum, and other towns whose buildings, paintings, and sculptures that were preserved by the eruption of Mt. Vesuvius in AD 79.


Odmawiając pierwszą nowennę kilka lat temu, obiecywałam, że głosić będę cuda, jakich doświadczę dzięki niej. Przeczytaj całość Beata: Opieka Maryi

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *