Stáhnout Žárlivka PDF

Posted by


Lenka Pastorčáková

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Žárlivka PDF! Na našem webu najdete knihu Žárlivka PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Renáta chorobně žárlí. Zvítězit nad obsesemi, které ovládají celý její život, ale nedokáže. Když už si myslí, že se ocitla na dně, uslyší píseň zahranou na piano jejím tátou, nazpívanou neznámou ženou. Proč jí ten hlas způsobuje taková muka, stejně jako mámě? Renáta se konečně dozvídá, jaké drama se událo mezi rodiči před více než dvaceti lety i jak to souvisí s tím, co sama prožívá a jak se chová. Její vlastní drama teprve začíná.“>Renáta chorobně žárlí. Zvítězit nad obsesemi, které ovládají celý její život, ale nedokáže. Když už si myslí, že se ocitla na dně, uslyší píseň zahranou na piano jejím tátou, nazpívanou neznámou ženou. Proč jí ten hlas způsobuje taková muka, stejně jako mámě? Renáta se konečně dozvídá, jaké drama se událo mezi rodiči před více než dvaceti lety i…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Lenka Pastorčáková
VELIKOST SOUBORU
3,61 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2019
JAZYK
Čeština
ISBN
9788026714620

Stažení celkem:285

Žárlivka PDF.pdf

Žárlivka PDF.epub


Tagy:
stáhnout Žárlivka PDF pdf zdarma kompletní
kniha Žárlivka PDF epub download
stáhnout e-kniha Žárlivka PDF mobi
Žárlivka PDF torrent
stáhnout Žárlivka PDF čeština zdarma
Žárlivka PDF číst on-line
Žárlivka PDF free download
Žárlivka PDF pdf torrent
stáhnout Žárlivka PDF mp3
audiokniha Žárlivka PDF off
stáhnout Žárlivka PDF zdarma
Žárlivka PDF kniha online PDF
koupit Žárlivka PDF zlevněné levný
Žárlivka PDF pdf|lit|epub|mobi
Žárlivka PDF kompletní PDF

Protože jsme se setkali na křtu knihy Lenky Pastorčákové Žárlivka, téma rozhovoru bylo tentokrát jasné. A zrzavá herečka Denisa Nesvačilová (28) nám svěřila, že s přítelem, lídrem kapely TH!S Honzou Melíškem na sebe opravdu žárlit začali. Překvapivě až po dvou letech vztahu.


Zajímavý vhled do hlavy a duše chorobně žárlivé mladé ženy. Renáta sice svého manžela miluje, ale i na základě sebemenší nevinné drobnosti ji podezírání zcela pohltí a znemožní racionálně vyhodnocovat situaci.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *