STÁHNOUT / DOWNLOAD Odplata PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Benjamin Black

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Odplata PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Benjamin Black? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Je den jako stvořený k vyjížďce na plachetnici a Victor Delahaye, jeden z nejúspěšnějších irských podnikatelů, vypluje se svou lodí daleko na moře. Spolu s ním je na palubě syn jeho obchodního partnera – a právě ten se stane jediným svědkem chvíle, kdy Delahaye vytáhne pistoli a před jeho očima se zastřelí.
Tato podivná smrt ihned upoutá pozornost kriminálního inspektora Hacketta, který následně povolá k případu svého přítele Quirka, legendárního dublinského patologa. Oba muži vědí, že musí postupovat nanejvýš obezřetně. Záhy ovšem dojde k dalšímu záhadnému úmrtí.“>Je den jako stvořený k vyjížďce na plachetnici a Victor Delahaye, jeden z nejúspěšnějších irských podnikatelů, vypluje se svou lodí daleko na moře. Spolu s ním je na palubě syn jeho obchodního partnera – a právě ten se stane jediným svědkem chvíle, kdy Delahaye vytáhne pistoli a před jeho očima se zastřelí.
Tato podivná smrt ihned upoutá pozornost…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Benjamin Black
VELIKOST SOUBORU
10,54 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2014
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024358406

Stažení celkem:535

Odplata PDF.pdf

Odplata PDF.epub


Tagy:
stáhnout Odplata PDF pdf zdarma kompletní
kniha Odplata PDF epub download
stáhnout e-kniha Odplata PDF mobi
Odplata PDF torrent
stáhnout Odplata PDF čeština zdarma
Odplata PDF číst on-line
Odplata PDF free download
Odplata PDF pdf torrent
stáhnout Odplata PDF mp3
audiokniha Odplata PDF off
stáhnout Odplata PDF zdarma
Odplata PDF kniha online PDF
koupit Odplata PDF zlevněné levný
Odplata PDF pdf|lit|epub|mobi
Odplata PDF kompletní PDF

Online 96 hodin: Odplata. Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore.


odplata. Právě si zobrazuješ nalezené výsledky hledaného výrazu odplata.Pokud k tomuto spojení nevidíš správný výsledek a znáš ho, pomoz nám obohatit tento slovník a vlož jeho definici díky jednoduchému formuláři. Snažíme se postupně vlastními silami také rozšiřovat slovník, kdyby však každý návštěvník vložil pouhých několik výrazů, během několika …

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *