Stáhnout Jedenáct minut PDF

Posted by


Paulo Coelho

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Jedenáct minut PDF! Na našem webu najdete knihu Jedenáct minut PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat.
Coelhův román Jedenáct minut není konvenčním vyprávěním o lásce a sexu, ale odvážným a velmi potřebným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu.
Knihav limitované edici.“>Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Paulo Coelho
VELIKOST SOUBORU
7,46 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2016
JAZYK
Čeština
ISBN
9788025712177

Stažení celkem:568

Jedenáct minut PDF.pdf

Jedenáct minut PDF.epub


Tagy:
stáhnout Jedenáct minut PDF pdf zdarma kompletní
kniha Jedenáct minut PDF epub download
stáhnout e-kniha Jedenáct minut PDF mobi
Jedenáct minut PDF torrent
stáhnout Jedenáct minut PDF čeština zdarma
Jedenáct minut PDF číst on-line
Jedenáct minut PDF free download
Jedenáct minut PDF pdf torrent
stáhnout Jedenáct minut PDF mp3
audiokniha Jedenáct minut PDF off
stáhnout Jedenáct minut PDF zdarma
Jedenáct minut PDF kniha online PDF
koupit Jedenáct minut PDF zlevněné levný
Jedenáct minut PDF pdf|lit|epub|mobi
Jedenáct minut PDF kompletní PDF

Elektronická kniha Jedenáct minut na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jedenáct minut od ostatních uživatelů. Nakupujte…


Jedenáct minut (portugalsky Onze minutos) je román brazilského spisovatele Paula Coelha vydaný poprvé nakladatelstvím Editora Rocco v Rio de Janeiro v roce 2003 . V Česku román vydalo nakladatelství Argo téhož roku. Knihu přeložila Lada Weissová.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *