STÁHNOUT / DOWNLOAD Sbírka motýlů PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Viktorie Besó

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Sbírka motýlů PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Viktorie Besó? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, snío pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá…. V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená,jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickoumaskou kudlanky, vysát a odhodit, je alestále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku.
Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně. Připomíná nejen poživačný sex ve městě či deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové.“>Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži.
Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, snío pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Viktorie Besó
VELIKOST SOUBORU
7,45 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2012
JAZYK
Čeština
ISBN
9788086037677

Stažení celkem:588

Sbírka motýlů PDF.pdf

Sbírka motýlů PDF.epub


Tagy:
stáhnout Sbírka motýlů PDF pdf zdarma kompletní
kniha Sbírka motýlů PDF epub download
stáhnout e-kniha Sbírka motýlů PDF mobi
Sbírka motýlů PDF torrent
stáhnout Sbírka motýlů PDF čeština zdarma
Sbírka motýlů PDF číst on-line
Sbírka motýlů PDF free download
Sbírka motýlů PDF pdf torrent
stáhnout Sbírka motýlů PDF mp3
audiokniha Sbírka motýlů PDF off
stáhnout Sbírka motýlů PDF zdarma
Sbírka motýlů PDF kniha online PDF
koupit Sbírka motýlů PDF zlevněné levný
Sbírka motýlů PDF pdf|lit|epub|mobi
Sbírka motýlů PDF kompletní PDF

Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně. Připomíná nejen poživačný sex ve městě či deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové.


alois jirásek sbírka, prodám časopis země světa, známky motýlů, sbírka pivních sklenic, motýlí sbírka prodej, chs z nového světa něvská maškaráda, chs něvská maškaráda z nového světa, sbirka queen , prodám kompletní ročník světa motorů, atlas světa minerva, sbírka známek prodej, sbiram mistopisne pohledy z …

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *