S Bohem a s fašisty PDF EPUB MOBI

Posted by


Karlheinz Deschner

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou S Bohem a s fašisty PDF! Na našem webu najdete knihu S Bohem a s fašisty PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha připomíná kolaboraci Vatikánu nejen s Hitlerem, ale i s Mussolinim, Francem a méně známým Pavelićem, fašistickým vůdcem v Chorvatsku, který je spolu s kardinálem Stepinacem zodpovědný za koncentrační a vyhlazovací tábor Jasenovac, o jehož existenci ví dodnes velmi málo lidí.
Odhaluje spleť lží Vatikánu, který se už několik desetiletí pokouší hrát roli organizace odporu proti hitlerismu, a prezentuje, shromažďuje a následně vyvozuje jednoznačné závěry z přesných a podrobných historických faktů.
Šokující zřejmě pro každého bude rozsah kolaborace Vatikánu s nacisty a všemi fašisty, protože odhaluje historickou lež o katolickém odporu.
Kontroverzní kniha německého historika Karlheinze Deschnera s názvem „S Bohem a fašisty“ by svými zjištěními mohla výrazně přispět do diskuze ve věci církevních restitucí v České republice!“>Kniha připomíná kolaboraci Vatikánu nejen s Hitlerem, ale i s Mussolinim, Francem a méně známým Pavelićem, fašistickým vůdcem v Chorvatsku, který je spolu s kardinálem Stepinacem zodpovědný za koncentrační a vyhlazovací tábor Jasenovac, o jehož existenci ví dodnes velmi málo lidí.
Odhaluje spleť lží Vatikánu, který se už několik desetiletí pokouší…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Karlheinz Deschner
VELIKOST SOUBORU
1,16 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2014
JAZYK
Čeština
ISBN
9788020614896

Stažení celkem:376

S Bohem a s fašisty PDF.pdf

S Bohem a s fašisty PDF.epub


Tagy:
stáhnout S Bohem a s fašisty PDF pdf zdarma kompletní
kniha S Bohem a s fašisty PDF epub download
stáhnout e-kniha S Bohem a s fašisty PDF mobi
S Bohem a s fašisty PDF torrent
stáhnout S Bohem a s fašisty PDF čeština zdarma
S Bohem a s fašisty PDF číst on-line
S Bohem a s fašisty PDF free download
S Bohem a s fašisty PDF pdf torrent
stáhnout S Bohem a s fašisty PDF mp3
audiokniha S Bohem a s fašisty PDF off
stáhnout S Bohem a s fašisty PDF zdarma
S Bohem a s fašisty PDF kniha online PDF
koupit S Bohem a s fašisty PDF zlevněné levný
S Bohem a s fašisty PDF pdf|lit|epub|mobi
S Bohem a s fašisty PDF kompletní PDF

Hovory s Bohem . Karty uvědomění Titul: Hovory s Bohem Autor: Neale Donald Walsch EAN: 9788086099408 ISBN: 978-80-86099-40-8 Nakladatel: SYNERGIE CZ s.r.o. Rok vydání: 200806 Vazba: Jiný materiál potahu Rozměry: 90 x 50 mm Váha: 96 g Jazyk: CZE Hovory s Bohem – Neale Donald Walsch Jste dobro a milosrdenství a soucit a porozumějí.


Kontroverzní kniha německého historika Karlheinze Deschnera s názvem „S Bohem a fašisty“ pojednává o hrůzných činech, jež vzešly z propagandou utajovaného spojení církve a dřívějších evropských vládců: Mussoliniho, Hitlera, Franca a dalších.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *