STÁHNOUT / DOWNLOAD Sensei ze Šambaly 3 PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Anastasia Novych

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Sensei ze Šambaly 3 PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Anastasia Novych? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější!
Během prázdninového pobytu ve stanovém táboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman. Jeho filozofie a životní postoje jsou naprosto odlišné od Senseiova myšlení. Obraz Ahrimana je ztělesněním přání, tužeb a hodnot, které převládají v současné společnosti.
Zpočátku, když budete číst knihu, asi neporozumíte tomu, proč se odhaluji natolik utajené podrobnosti „obrácené“ strany života, které zná jen velmi bohatá část lidstva. Když ale knihu dočtete, uvědomíte si, jak hluboký obsah vložila autorka do tohoto díla.“>Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější!
Během prázdninového pobytu ve stanovém táboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman. Jeho filozofie a životní postoje jsou naprosto…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Anastasia Novych
VELIKOST SOUBORU
7,88 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2012
JAZYK
Čeština
ISBN
9788090479630

Stažení celkem:577

Sensei ze Šambaly 3 PDF.pdf

Sensei ze Šambaly 3 PDF.epub


Tagy:
stáhnout Sensei ze Šambaly 3 PDF pdf zdarma kompletní
kniha Sensei ze Šambaly 3 PDF epub download
stáhnout e-kniha Sensei ze Šambaly 3 PDF mobi
Sensei ze Šambaly 3 PDF torrent
stáhnout Sensei ze Šambaly 3 PDF čeština zdarma
Sensei ze Šambaly 3 PDF číst on-line
Sensei ze Šambaly 3 PDF free download
Sensei ze Šambaly 3 PDF pdf torrent
stáhnout Sensei ze Šambaly 3 PDF mp3
audiokniha Sensei ze Šambaly 3 PDF off
stáhnout Sensei ze Šambaly 3 PDF zdarma
Sensei ze Šambaly 3 PDF kniha online PDF
koupit Sensei ze Šambaly 3 PDF zlevněné levný
Sensei ze Šambaly 3 PDF pdf|lit|epub|mobi
Sensei ze Šambaly 3 PDF kompletní PDF

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější! Během prázdninového pobytu ve stanovém táboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman.


Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *