Stáhnout Herkules na zámku PDF

Posted by


Alžběta Dvořáková

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Herkules na zámku PDF! Na našem webu najdete knihu Herkules na zámku PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Vzácné knihy ohrožuje armáda drzých myší, ve studni se začne kazit voda, stará stolička mluví a dožaduje se odpovědí na své hádanky, dračí hodiny začnou samy od sebe jít a postavy na obrazech ožívají. Zdá se, že zámku hrozí nebezpečí, které mohou odvrátit pouze Herkules a Komtesa – a také potkanka jménem Jasmína. Knížka je určena především dětem mladšího školního věku.
Alžběta Dvořáková je překladatelka, redaktorka a lektorka češtiny pro cizince. Je spoluautorkou knihy Cesta z mlčení a autorkou pohádek Nanukova dobrodružství a Herkules a strašidla.“>Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Vzácné knihy ohrožuje armáda drzých myší, ve…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Alžběta Dvořáková
VELIKOST SOUBORU
3,13 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2017
JAZYK
Čeština
ISBN
9788026212652

Stažení celkem:453

Herkules na zámku PDF.pdf

Herkules na zámku PDF.epub


Tagy:
stáhnout Herkules na zámku PDF pdf zdarma kompletní
kniha Herkules na zámku PDF epub download
stáhnout e-kniha Herkules na zámku PDF mobi
Herkules na zámku PDF torrent
stáhnout Herkules na zámku PDF čeština zdarma
Herkules na zámku PDF číst on-line
Herkules na zámku PDF free download
Herkules na zámku PDF pdf torrent
stáhnout Herkules na zámku PDF mp3
audiokniha Herkules na zámku PDF off
stáhnout Herkules na zámku PDF zdarma
Herkules na zámku PDF kniha online PDF
koupit Herkules na zámku PDF zlevněné levný
Herkules na zámku PDF pdf|lit|epub|mobi
Herkules na zámku PDF kompletní PDF

Herkules na zámku Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy.


Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *