STÁHNOUT / DOWNLOAD Metalex PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Marcel Gruse

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Metalex PDF! Na našem webu najdete knihu Metalex PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Už při vyslovení názvu Metalex jistě poskočí srdce každého motoristického fanouška, který vyrůstal v Československu v poslední třetině 20. století. Celý svět tehdy znal závodní vozy Ferrari, Lotus nebo McLaren, které ovládaly okruhy formule 1, ale zajímavé věci se děly i za „železnou oponou“. Pod křídly Metalexu se před téměř půlstoletím sešla parta nadšenců, jež mohla nabídnout mnohem víc než pouhý zápal pro věc: byli to ti nejlepší českoslovenští konstruktéři i jezdci, kteří společně dokázali vytvořit mnoho precizně zpracovaných a vždy novátorsky řešených konstrukcí závodních a sportovních automobilů a motocyklů a udávat tak tón motoristickému sportu ve střední a východní Evropě. Díky vyspělé technologické základně a kvalifikovanému personálu byli schopni realizovat sériovou výrobu pozoruhodných strojů, které pak stály u zrodu různých národních i mezinárodních soutěžních seriálů. Za volanty z dílen Metalexu se tak bez nadsázky zrodila celá tehdejší československá
jezdecká elita.“>Už při vyslovení názvu Metalex jistě poskočí srdce každého motoristického fanouška, který vyrůstal v Československu v poslední třetině 20. století. Celý svět tehdy znal závodní vozy Ferrari, Lotus nebo McLaren, které ovládaly okruhy formule 1, ale zajímavé věci se děly i za „železnou oponou“. Pod křídly Metalexu se před téměř půlstoletím sešla…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Marcel Gruse
VELIKOST SOUBORU
10,82 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024751955

Stažení celkem:394

Metalex PDF.pdf

Metalex PDF.epub


Tagy:
stáhnout Metalex PDF pdf zdarma kompletní
kniha Metalex PDF epub download
stáhnout e-kniha Metalex PDF mobi
Metalex PDF torrent
stáhnout Metalex PDF čeština zdarma
Metalex PDF číst on-line
Metalex PDF free download
Metalex PDF pdf torrent
stáhnout Metalex PDF mp3
audiokniha Metalex PDF off
stáhnout Metalex PDF zdarma
Metalex PDF kniha online PDF
koupit Metalex PDF zlevněné levný
Metalex PDF pdf|lit|epub|mobi
Metalex PDF kompletní PDF

Historie a profil společnosti H.K.Metalex CZ s. r. o. Jsme obchodní společnost realizující nákup a prodej plechů, svitků a pásů v jakostech neušlechtilých, hlubokotažných, pohliníkovaných (DX 51-56+AS120), pozinkovaných a nerezových.


Už při vyslovení názvu Metalex jistě poskočí srdce každého motoristického fanouška, který vyrůstal v Československu v poslední třetině 20. století.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *