Stáhnout Otázky na hřbitov PDF

Posted by


Petr Bakalář

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Otázky na hřbitov PDF! Na našem webu najdete knihu Otázky na hřbitov PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ke smrti je třeba mít zdravý přístup. Problémem ovšem je, jak to chtít po lidech, kteří nemají zdravý přístup téměř k ničemu. Umírat je umění tak jako všechno ostatní. Každý by měl být na tuto fázi připraven – mj. proto, že druhou příležitost již většinou nedostane.
Kniha obsahuje sto dvacet otázek a je rozdělena do těchto kapitol: 1. Před smrtí, 2. Pohřeb aneb Útok funerálního klauna, 3. Po smrti, 4. Sebevražda 100x jinak. 5. Nebeská pošta.
V knize nalezne čtenář myšlenky a motivy ze života a tvorby tak rozdílných osobností jako Pratchett, Grossmann, Nezval, Vančura, Lenin, Čapek apod.
Specifikem této publikace je, že čtenář se stává aktivním činitelem; tím, že si na otázky odpoví, de facto jejím spoluautorem.“>V užším smyslu se dá kniha chápat jako alternativní poradenství pro umírající a pozůstalé, v širším pak jako pomoc smrti k lepší reputaci.
Ke smrti je třeba mít zdravý přístup. Problémem ovšem je, jak to chtít po lidech, kteří nemají zdravý přístup téměř k ničemu. Umírat je umění tak jako všechno ostatní. Každý by měl být na tuto fázi připraven –…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Petr Bakalář
VELIKOST SOUBORU
10,64 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788087688380

Stažení celkem:542

Otázky na hřbitov PDF.pdf

Otázky na hřbitov PDF.epub


Tagy:
stáhnout Otázky na hřbitov PDF pdf zdarma kompletní
kniha Otázky na hřbitov PDF epub download
stáhnout e-kniha Otázky na hřbitov PDF mobi
Otázky na hřbitov PDF torrent
stáhnout Otázky na hřbitov PDF čeština zdarma
Otázky na hřbitov PDF číst on-line
Otázky na hřbitov PDF free download
Otázky na hřbitov PDF pdf torrent
stáhnout Otázky na hřbitov PDF mp3
audiokniha Otázky na hřbitov PDF off
stáhnout Otázky na hřbitov PDF zdarma
Otázky na hřbitov PDF kniha online PDF
koupit Otázky na hřbitov PDF zlevněné levný
Otázky na hřbitov PDF pdf|lit|epub|mobi
Otázky na hřbitov PDF kompletní PDF

Lavičky na hřbitově. vložil Petr N. » 01.10.2018, 08:41 Dobrý den, máme v Blansku krásný a udržovaný hřbitov. Je ale docela velký, navíc v nerovném kopcovitém terénu. Nebylo by možné naistalovat pár laviček i na stezky v areálu a ne jenom u vchodu?


Otázky na hřbitov – Petr Bakalář, V užším smyslu se dá kniha chápat jako alternativní poradenství pro umírající a pozůstalé, v širším pak jako pomoc smrti k lepší reputaci. Ke smrti je třeba mít

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *