Stáhnout Živí a mrtví PDF

Posted by


Josif Mlakić

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Živí a mrtví PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Josif Mlakić? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Třicetiletý Martin patří k jednotce domobranců působící během druhé světové války v Bosně u městečka Horní Vakuf. Velení nad nimi převezme pár ustašovců, jejichž kapitán pro jeden zbytečný úkol a povzbuzení svého ega vede celé mužstvo do záhuby, vstříc partyzánům. Krvavá řež se odehraje na planině, jejíž jméno straší ve snech snad každého vojáka, Hrobové pole…
Hrdinové obou příběhů, toho z roku 1993 i toho o padesát let dříve, se během boje dostávají na neznámý hřbitov, kde je kromě hutné mlhy čeká i něco jiného než jen roztodivné náhrobní kameny všech bosenských náboženství.
Čtivá válečná novela bosensko-chorvatského spisovatele Josipa Mlakiće přináší českému čtenáři ojedinělý pohled na část jugoslávské války. Je zachycen velkou měrou autobiograficky.
„Šlo mi o to ukázat válku jako brutální zlo, a ne jako nějakou hrdinskou epopej. Za tím účelem jsem sáhnul po žánrové formě hororu.“
Autor je považován za nejlepšího chorvatského válečného prozaika. Za svá díla získal několik ocenění a román Živí a mrtví byl taktéž úspěšně zfilmován.“>Třicetiletý Tomo bojuje na straně Chorvatů v občanské válce po rozpadu Jugoslávie. Jeho jednotka se po zničení velitelství stahuje a musí projít nepřátelským územím. Postup je ale náročný a pro Toma, který zabíjení z duše nesnáší, je opravdovým utrpením. Jak může střílet po neznámém člověku, natožpak po lidech, kteří ještě nedávno byli jeho…


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Josif Mlakić
VELIKOST SOUBORU
6,99 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788088029151

Stažení celkem:347

Živí a mrtví PDF.pdf

Živí a mrtví PDF.epub


Tagy:
stáhnout Živí a mrtví PDF pdf zdarma kompletní
kniha Živí a mrtví PDF epub download
stáhnout e-kniha Živí a mrtví PDF mobi
Živí a mrtví PDF torrent
stáhnout Živí a mrtví PDF čeština zdarma
Živí a mrtví PDF číst on-line
Živí a mrtví PDF free download
Živí a mrtví PDF pdf torrent
stáhnout Živí a mrtví PDF mp3
audiokniha Živí a mrtví PDF off
stáhnout Živí a mrtví PDF zdarma
Živí a mrtví PDF kniha online PDF
koupit Živí a mrtví PDF zlevněné levný
Živí a mrtví PDF pdf|lit|epub|mobi
Živí a mrtví PDF kompletní PDF

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima.


Vedle traileru na 10. řadu jsme se na Comic-Conu dočkali od tvůrců a herců hlavní řady Živých mrtvých hned několika novinek a poznatků. Když minulý rok herec Andrew Lincoln opustil seriál, byla to těžká rána pro mnoho fanoušků. Po pár měsících ale mnoho z nich zajásalo, když byly vypuštěny fotky z natáčení, na kterých se herec znovu objevil.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *