Pekařova dcera PDF EPUB MOBI

Posted by


Sarah McCoyová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Pekařova dcera PDF! Na našem webu najdete knihu Pekařova dcera PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

O šedesát let později. Reba Adamsová je novinářka. Celý život na ni doléhá stín vzpomínek z dětství. Otec, veterán z Vietnamu, se nikdy nevyrovnal se zločiny, jichž se během války dopouštěl i on sám, a svými patologickými náladami trápil celou rodinu. Reba se snaží útěkem z domova minulost vymazat. Nyní žije v El Pasu, pracuje v lokálním časopise a je zasnoubena s Riki Chavezem. Riki je zaměstnán u pohraniční stráže, jejímž hlavním úkolem je vracet nelegální běžence zpět do Mexika. Práci vykonává svědomitě, ale spokojený není, příliš s uprchlíky soucítí. Ani vztah s Rebou není tak vřelý, jak by si přál a jak by se na zamilované snoubence slušelo…
Blíží se Vánoce a Reba má napsat článek s vánoční tematikou. Objeví německé pekařství a jeho majitelku Elsie. Životní moudrost staré Němky Rebu magicky přitahuje a pomáhá jí najít sebe sama…“>Rok 1944. Elsie Schmidtová, dcera pekaře v Garmischi, dospívá v nacistickém Německu, jehož porážka se nezadržitelně blíží. Denně je konfrontována se stále tíživější realitou, z níž ji vytrhuje pozvání nacistického důstojníka na vánoční večírek. S mírnými rozpaky přijímá, neboť odmítnout by mohlo být nebezpečné jí i celé rodině. Její bezradnost se…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Sarah McCoyová
VELIKOST SOUBORU
5,10 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073219819

Stažení celkem:257

Pekařova dcera PDF.pdf

Pekařova dcera PDF.epub


Tagy:
stáhnout Pekařova dcera PDF pdf zdarma kompletní
kniha Pekařova dcera PDF epub download
stáhnout e-kniha Pekařova dcera PDF mobi
Pekařova dcera PDF torrent
stáhnout Pekařova dcera PDF čeština zdarma
Pekařova dcera PDF číst on-line
Pekařova dcera PDF free download
Pekařova dcera PDF pdf torrent
stáhnout Pekařova dcera PDF mp3
audiokniha Pekařova dcera PDF off
stáhnout Pekařova dcera PDF zdarma
Pekařova dcera PDF kniha online PDF
koupit Pekařova dcera PDF zlevněné levný
Pekařova dcera PDF pdf|lit|epub|mobi
Pekařova dcera PDF kompletní PDF

Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy.


Rok 1944. Elsie Schmidtová, dcera pekaře v Garmischi, dospívá v nacistickém Německu, jehož porážka se nezadržitelně blíží. Denně je konfrontována se stále tíživější realitou, z níž ji vytrhuje pozvání nacistického důstojníka na vánoční večírek.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *