STÁHNOUT / DOWNLOAD Nejvíc sexy chlap PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Julie James

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Nejvíc sexy chlap PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Julie James? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje.“>Jiskřivě úsměvný milostný příběh z prostředí právníků a herců v současném americkém LA.
Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Julie James
VELIKOST SOUBORU
3,76 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2016
JAZYK
Čeština
ISBN
9788074111389

Stažení celkem:439

Nejvíc sexy chlap PDF.pdf

Nejvíc sexy chlap PDF.epub


Tagy:
stáhnout Nejvíc sexy chlap PDF pdf zdarma kompletní
kniha Nejvíc sexy chlap PDF epub download
stáhnout e-kniha Nejvíc sexy chlap PDF mobi
Nejvíc sexy chlap PDF torrent
stáhnout Nejvíc sexy chlap PDF čeština zdarma
Nejvíc sexy chlap PDF číst on-line
Nejvíc sexy chlap PDF free download
Nejvíc sexy chlap PDF pdf torrent
stáhnout Nejvíc sexy chlap PDF mp3
audiokniha Nejvíc sexy chlap PDF off
stáhnout Nejvíc sexy chlap PDF zdarma
Nejvíc sexy chlap PDF kniha online PDF
koupit Nejvíc sexy chlap PDF zlevněné levný
Nejvíc sexy chlap PDF pdf|lit|epub|mobi
Nejvíc sexy chlap PDF kompletní PDF

Nejvíc sexy chlap – Julie James. Jiskřivě úsměvný milostný příběh z prostředí právníků a herců v současném americkém LA. Taylor Donovanová, chicagská…


Jiskřivě úsměvný milostný příběh z prostředí právníků a herců v současném americkém LA. Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *