STÁHNOUT / DOWNLOAD PHP 6: Programujeme profesionálně PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Ed Lecky-Thomson,Steven D. Nowicki

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu PHP 6: Programujeme profesionálně PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Ed Lecky-Thomson,Steven D. Nowicki? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Hledáte kompletního průvodce, s nímž rychle zvládnete všechny novinky a koncepty programování v PHP 6? Naučte se také vytvářet profesionální webové stránky a aplikace. Tato kniha jde však podstatně dále – neukazuje pouze, jak rychle a snadno vytvořit nový web, ale pomůže vám pomocí PHP 6 v co nejkratším čase vytvořit profesionální aplikace.Autoři vás v knize nebudou učit PHP od základů, naopak využijí vaše dosavadní znalosti a pomohou vám je rozšířit na úroveň profesionálů. Ve výkladu zaměřeném na rozdíly PHP 6 oproti starým verzím s vámi nejdříve proberou základy profesionálního vývoje a zopakují koncepty objektově orientovaného programování. Ihned poté se vrhnete na pokročilé techniky vývoje aplikací. Díky řadě konkrétních vzorových řešení budete schopni své znalosti ihned použít v praxi při tvorbě moderní aplikace s využitím model-view controller (MVC) frameworku. S knihou odhalíte plnou sílu PHP 6 a naučíte se jej využívat do posledního detailu.S touto jedinečnou publikací se mimo jiné dozvíte:* Jak používat nástroje PHP 6, jako jsou obory názvů, kolekce, iterátory a další* Jaké jsou role databází ve vývoji firemních aplikací* Jak vytvořit běžný software pomocí technik dostupných v PHP 6* Jak v rámci různých projektů provádět kontrolu kvality a testování* Jak zajistit vysoký výkon a dostupnost aplikací podobných Facebooku či Flickru i při velkém provozu* Jak používat redakční systémy založené na PHP a jejich frameworkyZdrojové kódy ukázek, otestované a s komentáři v češtině, si čtenáři mohou stáhnout na adrese http://knihy.cpress.cz/k1720 na záložce Soubory ke stažení. Další podporu poskytují stránky www.wrox.com.Komu je kniha určena:
Tato kniha je určena vývojářům v PHP, kteří touží po rozšíření a zlepšení svých vývojářských schopností využitím funkcí šesté verze. Kniha vyžaduje znalost základů vývoje aplikací v PHP.Knihy z edice Programujeme profesionálně píšou zkušení programátoři, kteří nejlépe vědí, jaké potřeby a požadavky mají profesionálové z praxe. Publikace se zaměřují na nejmodernější technologie a na nejpotřebnější témata, jsou plné praktických příkladů, užitečných rad, opravdových řešení a expertních znalostí technologií, jazyků a vývojových prostředí.“>Hledáte kompletního průvodce, s nímž rychle zvládnete všechny novinky a koncepty programování v PHP 6? Naučte se také vytvářet profesionální webové stránky a aplikace. Tato kniha jde však podstatně dále – neukazuje pouze, jak rychle a snadno vytvořit nový web, ale pomůže vám pomocí PHP 6 v co nejkratším čase vytvořit profesionální aplikace….


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Ed Lecky-Thomson,Steven D. Nowicki
VELIKOST SOUBORU
1,10 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2010
JAZYK
Čeština
ISBN
9788025131275

Stažení celkem:349

PHP 6: Programujeme profesionálně PDF.pdf

PHP 6: Programujeme profesionálně PDF.epub


Tagy:
stáhnout PHP 6: Programujeme profesionálně PDF pdf zdarma kompletní
kniha PHP 6: Programujeme profesionálně PDF epub download
stáhnout e-kniha PHP 6: Programujeme profesionálně PDF mobi
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF torrent
stáhnout PHP 6: Programujeme profesionálně PDF čeština zdarma
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF číst on-line
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF free download
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF pdf torrent
stáhnout PHP 6: Programujeme profesionálně PDF mp3
audiokniha PHP 6: Programujeme profesionálně PDF off
stáhnout PHP 6: Programujeme profesionálně PDF zdarma
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF kniha online PDF
koupit PHP 6: Programujeme profesionálně PDF zlevněné levný
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF pdf|lit|epub|mobi
PHP 6: Programujeme profesionálně PDF kompletní PDF

Naučte se také vytvářet profesionální webové stránky a aplikace. Tato kniha jde však podstatně dále – neukazuje pouze, jak rychle a snadno vytvořit nový web, ale pomůže vám pomocí PHP 6 v co nejkratším čase vytvořit profesionální aplikace. …


Programujeme profesionálně. Filtrujte. Datum vydání Prodejnost Název … PHP 6 Steven D. Nowicki, Ed Lecky-Thomson. 790 Kč 672 Kč Programujte v Linuxu. Linux Richard Stones, Neil Matthew. 890 Kč 757 Kč Objevte skutečnou sílu ASP.NET! Webové programování v ASP.NET 2.0

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *