Atlas vesmíru PDF EPUB MOBI

Posted by


Leopoldo Benacchio

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou Atlas vesmíru PDF! Na našem webu najdete knihu Atlas vesmíru PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Obloha tvoří nejméně polovinu našeho okolí – přesto moderní člověk už nepotřebuje hvězdy a planety k orientaci ani Slunce pro určování času. Jeden zřídka zvedáme oči k nebi, ačkoli se neubráníme fascinaci deštěm padajících hvězd za vlažných letních nocí. Velké události jako zatmění Slunce nebo Halleyova kometa se i dnes starají o palcové titulky a lákají stovky zájemců před jeviště přírody. I rok 2003 vykázal takový vrcholný zážitek: Mars se na své oběžné dráze kolem Slunce přiblíží každých 780 dní k Zemi, přesto v historii opozic Marsu naší planetě ještě nikdy nebyl tak blízko jako toho roku. Jedinečné fotografie v této knize ukazují mnoho fascinujících událostí, které často nepovšimnuty proběhnou v dálavách vesmíru a díky kterým si uvědomujeme, že Země je jen docela malá součást tohoto velkého zázraku evoluce.
Tento obšírnými a informativními texty vybavený svazek není atlas v klasickém smyslu, vysvětluje srozumitelně fenomény vesmíru – od jevů denního a nočního nebe, planet slunečního systému až k procesům v hlubinách vesmíru, které mohou být zviditelněny jen díky nejnovějším poznatkům a astrofyzikální technice, jako např. tvorba hvězd a galaxií. Také je vysvětlena astronomická metodika a historie a je zakončena otázkou, jestli jsou ve vesmíru ještě jiné formy života.
320 barevných fotografií představuje převážnou část poznatků, zprostředkovaných Hubbleovým teleskopem.
22 rozkládacích stran formátu 26 x 56 cm, 6 rozkládacích stran formátu 100 x 28 cm a 27 stran formátu 52 x 28 cm.“>Vesmír je pro nás větší, a přitom se stal menším: nové technické možnosti, výkonnější družice a dalekohledy nesmírně rozšířily naše vědomosti o vesmíru a přinášejí nám fascinující obrázky z vesmíru. Zároveň s každým objevem vyvstávají nové otázky – úžas nad vesmírem nikdy neskončí.
Obloha tvoří nejméně polovinu našeho okolí – přesto moderní člověk…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Leopoldo Benacchio
VELIKOST SOUBORU
7,36 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2004
JAZYK
Čeština
ISBN
9788024212340

Stažení celkem:258

Atlas vesmíru PDF.pdf

Atlas vesmíru PDF.epub


Tagy:
stáhnout Atlas vesmíru PDF pdf zdarma kompletní
kniha Atlas vesmíru PDF epub download
stáhnout e-kniha Atlas vesmíru PDF mobi
Atlas vesmíru PDF torrent
stáhnout Atlas vesmíru PDF čeština zdarma
Atlas vesmíru PDF číst on-line
Atlas vesmíru PDF free download
Atlas vesmíru PDF pdf torrent
stáhnout Atlas vesmíru PDF mp3
audiokniha Atlas vesmíru PDF off
stáhnout Atlas vesmíru PDF zdarma
Atlas vesmíru PDF kniha online PDF
koupit Atlas vesmíru PDF zlevněné levný
Atlas vesmíru PDF pdf|lit|epub|mobi
Atlas vesmíru PDF kompletní PDF

Všechny informace o produktu Kniha Atlas vesmíru pro děti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlas vesmíru pro děti. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. …


Můj atlas vesmíru obsahuje krásné kresby, vzrušující fotografie a zajímavé informace, díky kterým nahlédnete do tajů vzdáleného vesmíru. Díky tomuto atlasu se dozvíte mnoho o vesmíru. Prozkoumáte planety sluneční soustavy, Slunce a hvězdy.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *