Sestry PDF EPUB MOBI

Posted by


Curtis Sittenfeldová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Sestry PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Curtis Sittenfeldová? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Jedna racionální, druhá iracionální, jedna tuctově konvenční, druhá odvážně volnomyšlenkářská, jedna úzkostlivě opatrná, druhá nezodpovědně ztřeštěná, to jsou sestry Kate a Violet, a přestože jsou to jednovaječná dvojčata, jsou jako den a noc. Kdysi měly něco společného, schopnost předvídat budoucnost, jejich okolí je však za to nemilosrdně odsoudilo k životu na okraji. To jejich cesty na začátku dospělosti rozdělilo. Kate vede běžný život matky dvou malých dětí, ale každou chvíli v něm probleskují temné ozvěny minulosti, zato její sestra Violet věří, že má „vyšší poslání“. Po překvapivém, třebaže slabém zemětřesení oznámí Violet médiím, že St. Louis brzo zasáhne ničivé zemětřesení. Její zpráva spustí mediální lavinu a odstartuje řetěz událostí, které vyústí v zemětřesení, jaké nikdo nečekal.
Psychologická sonda do vztahu dvou sester, které se pokoušejí každá po svém vyrovnat s traumatickými zážitky z dětství, nepostrádá spád, vtip a ironii, o překvapivé zvraty není nouze. I na konci zůstává mnoho otázek pro čtenáře nezodpovězeno: Mají sestry skutečný dar vidět do budoucnosti, nebo jen výjimečně vyvinutý pozorovací talent a empatii? Je to dar, či prokletí? Máme se spoléhat na racionální úsudek, nebo je lepší věřit šestému smyslu? Kdo ví? Jak tvrdí jedna ze sester, lidé mají tendenci věřit pouze tomu, čemu sami věřit chtějí.
Curtis Sittenfeldová je autorkou úspěšných a jedněch z nejprodávanějších románů Sisterland, Prezidentova manželka, Přípravka a Muž mých snů, které byly přeloženy do pětadvaceti jazyků.“>Kdyby se vás někdo zeptal, jaká je vaše sestra, co byste odpověděli? Je hodná, nebo zlá? Úplně jiná než vy? Podobně protikladné jsou i hrdinky románu Sestry od americké autorky Curtis Sittenfeldové.
Jedna racionální, druhá iracionální, jedna tuctově konvenční, druhá odvážně volnomyšlenkářská, jedna úzkostlivě opatrná, druhá nezodpovědně…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Curtis Sittenfeldová
VELIKOST SOUBORU
10,74 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2015
JAZYK
Čeština
ISBN
9788087530603

Stažení celkem:344

Sestry PDF.pdf

Sestry PDF.epub


Tagy:
stáhnout Sestry PDF pdf zdarma kompletní
kniha Sestry PDF epub download
stáhnout e-kniha Sestry PDF mobi
Sestry PDF torrent
stáhnout Sestry PDF čeština zdarma
Sestry PDF číst on-line
Sestry PDF free download
Sestry PDF pdf torrent
stáhnout Sestry PDF mp3
audiokniha Sestry PDF off
stáhnout Sestry PDF zdarma
Sestry PDF kniha online PDF
koupit Sestry PDF zlevněné levný
Sestry PDF pdf|lit|epub|mobi
Sestry PDF kompletní PDF

Hledáte Sestry od Bernard Minier? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR


Nejspíš jsem toho od téhle knihy čekala hodně. Autorčina série After se mi moc líbila a měla jsem dojem, že Sestry Springovy by mohla být ještě lepší, ale po přečtení musím říct, že je spíš horší. Tahle kniha je předvídatelná, vleklá a vzhledem k tomu jaké je století v některých věcech i dost podivná.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *