STÁHNOUT / DOWNLOAD DNA PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Yrsa Sigurdardóttir

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Trávit čas knihou DNA PDF! Na našem webu najdete knihu DNA PDF a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Čerstvě povýšený detektiv Huldar se obrací na psycholožku Freyju a Dětský dům, zabývající se dětskými traumaty. Freyja, která nedůvěřuje policii a už vůbec ne Huldarovi, není nadšená. Jejich spolupráci totiž komplikuje skutečnost, že se spolu nedávno vyspali po seznámení v baru, kde se Huldar vydával za někoho jiného. Přesto souhlasí a je rozhodnuta postarat se o bezpečnost malé Margrét.
Vrah mezitím pokračuje v zabíjení, zdá se, že je vždy o krok napřed a zanechává za sebou nesmyslné stopy: číselné řady, varovné SMS, záhadné výpočty načmárané na útržcích papíru. Poodhaluje se temný příběh, který měl zůstat zapomenut. Lze rozlousknout šifrované vzkazy včas? Kdo je další na řadě?“>Mladá žena byla brutálně zavražděna. Jediným člověkem, který by snad mohl zodpovědět mnohé z otázek, je její sedmiletá dcerka, která se v době vraždy ukrývala pod postelí. Ta však mlčí.
Čerstvě povýšený detektiv Huldar se obrací na psycholožku Freyju a Dětský dům, zabývající se dětskými traumaty. Freyja, která nedůvěřuje policii a už vůbec ne…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Yrsa Sigurdardóttir
VELIKOST SOUBORU
4,91 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2017
JAZYK
Čeština
ISBN
9788073595364

Stažení celkem:277

DNA PDF.pdf

DNA PDF.epub


Tagy:
stáhnout DNA PDF pdf zdarma kompletní
kniha DNA PDF epub download
stáhnout e-kniha DNA PDF mobi
DNA PDF torrent
stáhnout DNA PDF čeština zdarma
DNA PDF číst on-line
DNA PDF free download
DNA PDF pdf torrent
stáhnout DNA PDF mp3
audiokniha DNA PDF off
stáhnout DNA PDF zdarma
DNA PDF kniha online PDF
koupit DNA PDF zlevněné levný
DNA PDF pdf|lit|epub|mobi
DNA PDF kompletní PDF

Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolte, abychom Vás jménem Společnosti lékařské genetiky České lékařské společnosti J. E. Purkyně a současně programového a organizačního výboru pozvali na 23. celostátní konferenci DNA diagnostiky.. O významném místě Brna na mapě genetiky nikdo nepochybuje.


Latest News Headlines and Live Updates – DNA India Covers all latest and breaking news on Politics, Business, Sports, Bollywood, technology & health from India & the world at Daily News & Analysis

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *