STÁHNOUT / DOWNLOAD Batman a syn PDF PDF EPUB MOBI

Posted by


Jesse Delperdang,Andy Kubert,Grant Morrison

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Batman a syn PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jesse Delperdang,Andy Kubert,Grant Morrison? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Pod překvapivou novou kapitolou ze života gothamského Temného rytíře jsou podepsány tři komiksové legendy – scénárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang.
Talia, dcera Batmanova dávného protivníka Ra´s al Ghula, se kterou kdysi Batman strávil jednu noc, mu představí svého syna Damiana a tvrdí mu, že je otcem.
Talia chce, aby si nyní Batman vzal chlapce k sobě a vychoval ho. Batman souhlasí, netuší ale, k čemu se zavázal. Chlapec, jenž dosud vyrůstal v brutálním prostředí Ligy asasínů, si dělá, co chce. Svou agresi obrací nejen vůči svému otci, ale i vůči Timu Drakeovi, nedávno adoptovanému dědici Bruce Waynea a Alfrédovi, Wayneovu věrnému komorníkovi.
Je Damian skutečně jen nevychovaný kluk, který se chce vyrovnat svému otci nebo je za vším tajný Taliin plán jak definitivně zlikvidovat Batmana?
V podání mistrů žánru, Morrisona a Kuberta, je BATMAN A SYN jedním z nejpoutavějších příběhů batmanovské řady. Součástí tohoto souhrnného vydání je i samostatná novela „Klaun o půlnoci“ doprovázená temnými ilustracemi Johna Van Fleeta.“>Pod překvapivou novou kapitolou ze života gothamského Temného rytíře jsou podepsány tři komiksové legendy – scénárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang.
Talia, dcera Batmanova dávného protivníka Ra´s al Ghula, se kterou kdysi Batman strávil jednu noc, mu představí svého syna Damiana a tvrdí mu, že je otcem.
Talia…


Formát: PDF.EPUB.TXT.DOC.MOBI.FB2

AUTOR
Jesse Delperdang,Andy Kubert,Grant Morrison
VELIKOST SOUBORU
6,31 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2012
JAZYK
Čeština
ISBN
9788074611391

Stažení celkem:441

Batman a syn PDF.pdf

Batman a syn PDF.epub


Tagy:
stáhnout Batman a syn PDF pdf zdarma kompletní
kniha Batman a syn PDF epub download
stáhnout e-kniha Batman a syn PDF mobi
Batman a syn PDF torrent
stáhnout Batman a syn PDF čeština zdarma
Batman a syn PDF číst on-line
Batman a syn PDF free download
Batman a syn PDF pdf torrent
stáhnout Batman a syn PDF mp3
audiokniha Batman a syn PDF off
stáhnout Batman a syn PDF zdarma
Batman a syn PDF kniha online PDF
koupit Batman a syn PDF zlevněné levný
Batman a syn PDF pdf|lit|epub|mobi
Batman a syn PDF kompletní PDF

Batman je komiksová postava, stvořená Bobem Kanem a Billem Fingerem. Postava Batmana se poprvé objevila v Detective Comics #27 (květen 1939).Od té doby se tento superhrdina vyskytuje i v dalších komiksech DC Comics.Původní Batman se nazýval pouze Bat-Man, než došlo k úpravě do dnešního názvu.


Batman a syn tedy může působit zbrkle a nepřehledně, ale je to jen začátek skvělé Morrisonovy vize a začátky většinou nikdy nejsou moc jednoduché. Spolu s Morrisonem se na český komiksový trh konečně dostává i Andy Kubert, jehož kresba je naprosto skvělá i když značně …

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *