Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF EPUB MOBI

Posted by


Markéta Šichtařová

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Markéta Šichtařová? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvinutý stát“ díky své aroganci téměř zničil. Víc než rok byla na základě vykonstruovaných obvinění držena proti své vůli v blázinci. Původně zdravá žena byla falešně prohlášena za psychicky nemocnou a nadopována léky, až skutečně byla téměř připravena o rozum a dohnána k sebevraždě. Při životě ji držela jen myšlenka na syna, který na ni čeká venku. A když nakonec byl podvod odhalen a žena musela být propuštěna, zaplatila cenu nejvyšší: zkorumpované úřady jí v době, kdy byla na základě podvodu zavřená v psychiatrické léčebně, odebraly dítě…
Naprosto neuvěřitelný skutečný příběh, ve kterém se mísí organizovaný zločin, korupce, klientelismus, domácí násilí, nekompetentnost státních úředníků, nezájem institucí a střet kultur. Kniha je syrovou obžalobou systému, který takové bezpráví dopustí.
Známá ekonomka a publicistka Markéta Šichtařová, autorka několika bestsellerů a nositelka ceny čtenářů Magnesia Litera spojila své síly s ženou, která se stala obětí arogance státní moci, a napsala její příběh, z něhož mrazí: je až příliš snadné, aby podobnou obětí systému se stal každý z nás…
Předmluvu ke knize napsal významný český psychiatr Prof. MUDr. Cyril Höschl.“>Když noční můra se stane skutečností: Díky zvůli státních institucí je i dnes možné, aby se člověk dostal do institucionální pasti, z níž není úniku.
Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvinutý stát“ díky své aroganci téměř zničil. Víc než rok byla na základě vykonstruovaných obvinění držena proti své vůli v blázinci….


Formát: EPUB.PDF.DOC.TXT.MOBI

AUTOR
Markéta Šichtařová
VELIKOST SOUBORU
6,57 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2018
JAZYK
Čeština
ISBN
9788088200086

Stažení celkem:312

Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF.pdf

Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF.epub


Tagy:
stáhnout Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF pdf zdarma kompletní
kniha Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF epub download
stáhnout e-kniha Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF mobi
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF torrent
stáhnout Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF čeština zdarma
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF číst on-line
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF free download
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF pdf torrent
stáhnout Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF mp3
audiokniha Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF off
stáhnout Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF zdarma
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF kniha online PDF
koupit Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF zlevněné levný
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF pdf|lit|epub|mobi
Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle PDF kompletní PDF

Ukradený syn kniha od: … Když se mi poprvé tato kniha dostala do ruky a přečetla jsem si její podnázev „Skutečný příběh státní zvůle“, domnívala jsem se, že se jedná o příběh z doby socialistického Československa. Jaké bylo moje překvapení, když jsem po začtení do …


knihu Markéty Šichtařové Ukradený syn jsem přečetla jedním dechem. Myslím, že je velice čtivě napsaná, jen mne děsí, že je to opravdový příběh opravdové maminky, které sebrali dítě a náš stát se jí nezastal i když se pomoci na našem zastupitelství ve Švýcarsku domáhala.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *