Cesty a návraty PDF EPUB MOBI

Posted by


Jan Stejskal

-STÁHNOUT-
-ČTĚTE ONLINE-

Hledáte knihu Cesty a návraty PDF? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jan Stejskal? Přečtěte si knihy online na našem webu.

Knížka obsahuje povídky zaměřené na region Chrudimska. Všechny mají reálný základ v historii, některé se více podobají pověstem. Je rozdělena do několika částí, z nichž v první jsou zachyceny návštěvy významných osobností v Chrudimi (císař František Josef, houslista Ferdinand Laub a další) i význačné okamžiky v dopravním spojení.
V dalších částech jsou zachyceny události týkající se dopravních tras a přibližují návštěvy dalších osobností různých míst v regionu (Maleč – Dr. L. Rieger a Fr. Palacký, Běstvina – Jan Kubelík, Bojanov – Fr. Kaván a další) i snahy o zpřístupnění těchto míst po železnici. V závěru je připojen malý slovníček.“>Knížka obsahuje povídky zaměřené na region Chrudimska. Všechny mají reálný základ v historii, některé se více podobají pověstem. Je rozdělena do několika částí, z nichž v první jsou zachyceny návštěvy významných osobností v Chrudimi (císař František Josef, houslista Ferdinand Laub a další) i význačné okamžiky v dopravním spojení.
V dalších částech…


Formát: MOBI.PDF.EPUB.DOC.TXT.RTF

AUTOR
Jan Stejskal
VELIKOST SOUBORU
1,77 MB
DATUM PUBLIKOVÁNÍ
2010
JAZYK
Čeština
ISBN
9788074050817

Stažení celkem:345

Cesty a návraty PDF.pdf

Cesty a návraty PDF.epub


Tagy:
stáhnout Cesty a návraty PDF pdf zdarma kompletní
kniha Cesty a návraty PDF epub download
stáhnout e-kniha Cesty a návraty PDF mobi
Cesty a návraty PDF torrent
stáhnout Cesty a návraty PDF čeština zdarma
Cesty a návraty PDF číst on-line
Cesty a návraty PDF free download
Cesty a návraty PDF pdf torrent
stáhnout Cesty a návraty PDF mp3
audiokniha Cesty a návraty PDF off
stáhnout Cesty a návraty PDF zdarma
Cesty a návraty PDF kniha online PDF
koupit Cesty a návraty PDF zlevněné levný
Cesty a návraty PDF pdf|lit|epub|mobi
Cesty a návraty PDF kompletní PDF

Výstava bude probíhat v Galerii M od 30. června do 2. srpna. MARTIN HODEK 8. 2. 1949. Člen Sdružení výtvarníků ČR. Vystudoval Grafickou školu v Praze , pracoval jako grafik v oblasti firemní reklamy a propagace .


Na Mezinárodním folklorním festivalu ve Strážnici se mi dostalo do rukou 2cd Cesty a návraty, které obsahuje časový a reportoirový průřez ostravské cimbálové muziky Technik za celou 50ti letou existenci. Cédéčko bylo k dostání při pořadu Karpatský snář, věnovaném letošnímu jubileu muzikanta a redaktorka Jana Rokyty z Ostravy.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *